Учасники з Сумщини здобули медалі на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації

. Фото — Максима Редьки

У Луцьку 22-25 квітня відбувся чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на подовжених дистанціях. Спортсмени змагалися в чотирьох видах програми. Участь у змаганнях взяли і учасники Сумщини.

Вони здобули 30 медалей: 16 золотих, вісім — срібних та шість — бронзових. Вихованці тренера Максима Редьки у різних вікових категоріях здобули 26 нагород. Богдан Пасічник — 3 золоті та одну бронзову медалі. А Єгор Редька, якій виступав у групі "Еліта Ч-21" і здобув золоту медаль, виконав на змаганнях норматив майстра спорту України. Ще чотири медалі (золоту і три срібні) здобули вихованці Сергія Щербаня, які представляли на чемпіонаті місто Кролевець.

Фото — максима Редьки

• Самбісти Сумщини змагались на чемпіонаті України з боротьби самбо серед кадетів.
  • У Сумах зіграли матчі третього туру чемпіонату України з хокею на траві.
  • Команди Сумщини зіграли в аматорському чемпіонаті України з футболу.