У Сумах стартувала ХVI Універсіада України з дзюдо

Доповнено
У Сумах стартувала ХVI Універсіада України з дзюдо Суспільне Суми

У Сумах 24 квітня розпочались змагання з дзюдо. Вони відбуваються у рамках 16-ої літньої Універсіади України — у Палаці студентського спорту СумДУ.

Участь у змаганнях беруть 120 спортсменів з 13 областей України. Вони представляють 25 закладів вищої освіти. Від Сумщини — 20 дзюдоїстів.

Один із тих, хто представляв команду Сумщини, – студент Сумського державного університету Геворг Манукян.

"Це мої треті змагання. Я уже не перший раз тут. Очікую тільки золото, ні як інакше”, — говорить він.

Юрій Меєрович — один з тренерів команди Сумщини — говорить: студенти Сумської області будуть серед найкращих: "Думаю, що команда СумДУ, дзюдоїсти Сумської області повинні бути в трійці найсильніших. А то — і в фіналі. За перше-друге місце повинні боротися в команді", — сказав він.

На перше місце розраховує і команда Тернопільської області.

"Ми надіємось, що в загальнокомандному заліку боремось, між іншим, з Сумським державним університетом, я так думаю, за перше місце", — говорить тренер команди Роман Циквас.

"У змаганнях беруть участь 25 закладів вищої освіти України, 13 регіонів. Усього у нас налічується 120 учасників. Із них — 20 сумських", — зазначив начальник Сумського обласного відділення філії комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Владислав Маслов.

У підсумку Геворг Манукян у своїй вазі посів перше місце. Всього студенти СумДУ вибороли шість золотих медалей, дві — срібні та чотири — "бронзові". Ще одну срібну медаль додав студент Глухівського національного педагогічного університету Олексій Моісєєв. У командних змаганнях команда Сумського державного університету посіла перше місце. Перше місце у загальнокомандному заліку посіла і збірна команда Сумської області. Другими фінішували студенти Тернопільської області.

• Третій тур чемпіонату України з хокею на траві серед жіночих команд вищої ліги стартував у Сумах.
  • Сумчанин став чемпіоном фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" з вільної боротьби.
  • Спортсмени Сумщини виступатимуть на всесвітніх змаганнях з аеробіки у Китаї.
  • Чемпіонат України з гандболу: команда СумДУ зіграла з ужгородськими "Карпатами".