Самбісти Сумщини змагались на чемпіонаті України з боротьби самбо серед кадетів

Самбісти Сумщини змагались на чемпіонаті України з боротьби самбо серед кадетів Фото: Оксана Квітченко

Чемпіонат України з самбо серед кадетів приймає місто Херсон. Він триває 24-25-го квітня. У перший день змагань спортсмени Сумщини вибороли три медалі, ще дві додали у другий.

У суботу серед дівчат у ваговій категорії до 38 кг Лілія Язикова посіла третє місце. "Бронзу" додав у скарбничку збірної Єгор Колодяжний у вазі 42 кг. Чемпіоном України у вазі 88 кг став Артем Прийменко.

У неділю, у другий день турніру "золоту" медаль виборов Іван Чернишенко у ваговій категорія 79 кг. "Бронзову" медаль додала у скарбничку збірної Сумщини Ангеліна Мандрика у вазі 60 кг.

Самбісти Сумщини змагались на чемпіонаті України з боротьби самбо серед кадетівФото: Оксана Квітченко

Крім "золота" Артем Прийменко та Іван Чернишенко отримали й місце у збірній команді України на чемпіонат світу у Нідерландах.