Перший український рок-фестиваль 2021 року відбудеться на Сході

Перший український рок-фестиваль 2021 року відбудеться на Сході

Перший український рок-фестиваль 2021 року відбудеться на Сході Жадан і Собаки

Перший український рок-фестиваль цього року "Зі Сходу до Заходу" відбудеться 22 травня у місті Старобільську. Про це на своїй сторінці оголосив Сергій Жадан, чий фонд є співорганізатором заходу.

Під час фестивалю будуть працювати не лише музична, але й літературна сцена.

"Будемо ми з Собаками, будуть легендарні ТНМК, фантастичні Олег Сенцов, Катерина Калитко та Артем Полежака. А головне – буде ціла обойма рок-команд із Луганської, Донецької та Харківської областей, які й боротимуться за почесне звання кращої рок-банди. Оскільки метою фестивалю є передусім підтримка місцевих музикантів", – повідомив Сергій Жадан.

О 17:00 на центральній площі Старобільська почнеться мотозаїзд "Драйв". Десятки байкерів продемонструють свою техніку та проїдуть мотоколонною містом. Навколо площі відбудеться виставка мото і кастомної техніки "Байкер Street".

Ввечері на кіносцені можна буде побачити фільм, основною локацією для зйомок якого став Старобільськ. Це стрічка "Дике поле" режисера Ярослава Лодигіна за романом Сергія Жадана "Ворошиловград".

На фестиваль запрошують не лише містян, але й гостей з інших регіонів. Про варіанти приїзду, можливості поставити намет та деталі програми оголосять додатково.

Долучитися до підтримки проєкту можна через патреон: https://www.patreon.com/serhiyzhadan

Читайте також

Atlas Weekend 2021 відбудеться, але без закордонних артистів

COVID-експеримент в Іспанії: з п'яти тисяч глядачів концерту захворіли лише двоє людей

Ісландські виконавці GusGus і Bjarki випустили кліп про Чорнобиль. Режисером став українець

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше