Вбивство чоловіка та поранення доньки: рівнянку визнали неосудною

Вбивство чоловіка та поранення доньки: рівнянку визнали неосудною

Вбивство чоловіка та поранення доньки: рівнянку визнали неосудною
архів Суспільного

Рівненський районний суд визнав неосудною жінку, яка вбила свого чоловіка та поранила доньку. Про це повідомляють у прокуратурі області. Її госпіталізували у заклад з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.

Суд задовольнив клопотання прокуратури: застосувати примусові медичні заходи щодо 45-річної рівнянки, яку обвинувачували в умисному вбивстві чоловіка та нанесенні тілесних ушкоджень доньці, – повідомляють в обласній прокуратурі.

"Прокурор довів, що у вересні 2020-го року обвинувачена, діючи умисно, застосувала самозарядний пістолет "ПМР" та вистрілила в голову своєму чоловікові, від чого той помер на місці. Після цього здійснила не менше двох пострілів з того ж пістолету та не менше двох пострілів з гладкоствольного револьвера "SТALKER R1" у свою 13-річну доньку, – розповіла речниця прокуратури Оксана Жужельська.

За інформацією прокуратури, згідно з висновком психолого-психіатричної експертизи 45-річну жінку визнали неосудною. Рішенням суду до неї застосували примусові заходи у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом.

Репортаж Суспільного після інциденту

Суспільне готове озвучити позицію представників обвинуваченої, якщо вони виявлять таке бажання та вийдуть на зв'язок із редакцією в будь-який зручний спосіб.

Що відомо

  • Суспільне раніше повідомляло, що інцидент трапився 5-го вересня 2020-го року о четвертій ранку в садовому масиві "Криниченька" Білокриницької сільської ради Рівненського району.
  • 7-го вересня 2020-го року у Рівненському районному суді жінці обрали запобіжний захід. Суд підтримав сторону слідства та помістив її під варту на два місяці.
На початок