УХЛ підготувала позов проти федерації через позбавлення права на проведення чемпіонату з хокею

УХЛ підготувала позов проти федерації через позбавлення права на проведення чемпіонату з хокею

УХЛ підготувала позов проти федерації через позбавлення права на проведення чемпіонату з хокею УХЛ

У федерації стверджують, що мали юридичні основи для такого рішення.

Українська хокейна ліга подала позов до суду у зв'язку із позбавленням права на проведення чемпіонату. Про це повідомляє федерація хокею України, яка у судовому спорі виступатиме як сторона відповідача.

У понеділок, 26 квітня УХЛ оголосила про початок прийому заявок на виступ у чемпіонаті України сезону 2021/22. Однак того ж дня у ФХУ розповіли, що ще 7 квітня позбавили українську хокейну лігу права на проведення турніру.

Читайте також: Федерація хокею України позбавила УХЛ права проводити чемпіонат. Що трапилося і яка позиція у сторін

Керівництво хокейної ліги в особі генерального директора Сергія Варламова наголосило на тому, що договір на проведення чемпіонату України чинний до 30 квітня 2022 року. Проте у ФХУ зазначили, що мають права розірвати його в односторонньому порядку.

Чому ФХУ позбавила УХЛ права на проведення чемпіонату України?

Федерація хокею України зазначила, що скористалася правом на розрив контракту з УХЛ, спираючись на порушення організацією його умов. У ФХУ наголосили на тому, що після проведення аудиту знайшли порушення у діяльності УХЛ - саме вони і стали підставою для припинення співпраці.

Крім того, ФХУ повідомила, що договір між сторонами, який діяв з 5 вересня 2019 року, взагалі не передбачав передачу права на проведення чемпіонату України з хокею.

"Завданнями ТОВ "УХЛ" було зменшити фінансове навантаження на власників професійних клубів, а також залучити партнерів і спонсорські кошти на рахунок ТОВ "УХЛ". ТОВ "УХЛ" не виконала в повному обсязі свої зобов’язання за умовами договору", - повідомили у федерації.

Починаючи з 26 квітня, заявки на участь в УХЛ подали сім хокейних клубів - "Білий Барс", МХК "Динамо", "Дніпро", "Донбас", "Краматорськ", Маріуполь" та "Крижані Вовки". Ще два учасники попереднього чемпіонату України з хокею - "Сокіл" та "Кременчук" - поки що відповідні заявки не подавали.

Що відомо

  • УХЛ займалася організацією чемпіонату України з хокею з 2016 року.
  • У вересні 2019-го УХЛ та ФХУ підписали новий договір на проведення турніру, який спливав у кватні 2022-го.
  • Крім фінансових аспектів, федерація хокею України раніше вимагала від УХЛ встановлення ліміту на легіонерів. У відповідь на це керівництво хокейної ліги наголосило, що він існує, але зробити його жорстким не є можливо.
  • 23 квітня було зіграно останній матч сезону 2020/21 - "Донбас" у четвертій грі фінальної серії переміг "Сокіл" (4:3 ОТ).
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спортПлаванняФехтуванняСтрільбаТенісВажка атлетика