Будівельна бригада випадково знайшла давно загублені фрески епохи Відродження

Будівельна бригада випадково знайшла давно загублені фрески епохи Відродження

Будівельна бригада випадково знайшла давно загублені фрески епохи Відродження Галерея Уффіці

Будівельники, які робили ремонт в галереї Уффіці у Флоренції, випадково знайшли дві приховані фрески епохи Відродження. Автор робіт невідомий імовірно, це був хтось з оточення художника-маньєристатечія в європейському мистецтві та архітектурі 16 століття, що відобразила кризу гуманістичної культури Відродження. Характеризується втратою ренесансної гармонії між тілесним і духовним, природою та людиною. Бернардіно Поччетті.

Як повідомляє видання Artnet, фрески помітили, коли розширювали одну зі стін у західному крилі музею. На них зображені великі князі Фердінандо I та Козімо II де Медічі в юнацькому віці.

Малюнки чудово збереглися. До того, як їх затинькували, хтось забезпечив їм надійний захист.

"Можливо, цей невідомий рятівник хотів, щоб цей твір мистецтва зберегли для майбутніх поколінь. Наші дослідники вже намагаються з'ясувати історію, яка за цим стоїть", — сказав прессекретар галереї.

Крім того, працівники також знайшли приховані раніше мотиви із зображенням мурашок. Малюнки прикрашали стіни та стелю в сусідній кімнаті. Ці декоративні роботи, ймовірно, виконали у 18 столітті, за часів правління П'єтро Леопольдо ді Лорена.

Що відомо

  • Галерея Уффіці — палац у Флоренції, побудований у 16 столітті. Зараз є одним з найбільших і найзначиміших музеїв європейського образотворчого мистецтва. У його колекції зібрані шедеври таких італійських майстрів, як Сандро Боттічеллі, Леонардо да Вінчі, Рафаель, Джорджоне, Тіціан, Джованні Батіста Сальві.
  • Зібрання автопортретів художників різних країн найзначніша загальновизнана колекція у світі — становить 1600 робіт, її почав збирати ще герцог Леопольдо де Медічі у 1664 році.
  • Реставраційні роботи галереї проводяться в рамках амбіційного проєкту "Оновлення Уффіці", під керівництвом архітекторів К'яра Лаура Теттаманті та Франческо Фортіно. Його мета — перепланування та створення нових ходів через музей.

Читайте також

Вплив Чорнобильської трагедії на мистецтво: книги, фільми, музика та комп'ютерні ігри

Хлопчик переконав маму відреставрувати "портрет з комори", який виявився раритетом XVII століття

Бюст богині Флори створив не Леонардо да Вінчі, як вважали раніше

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше