Тернопільська "Нива" перемогла "Прикарпаття"

Тернопільська "Нива" перемогла "Прикарпаття" ФК "Нива" Тернопіль

З рахунком 2:1 завершився матч тернопільського футбольного клубу "Нива" з івано-франківським "Прикарпаттям". Це поєдинок 23 туру чемпіонату Першої ліги. Гра відбувалася на стадіоні "СКІФ" у Львові. Про це повідомив директор "Ниви" Андрій Тихий.

За його словами, через карантин матч відбувався без глядачів.

На 36-й хвилині Ігор Семенина відкрив рахунок у цій грі. В середині другого тайму після короткого розіграшу кутового і верхової передачі від Кузьмина гравець "Прикарпаття" Роман Барчук ударом головою зрівняв цифри на табло.

Після навісу з кутового на 80-й хвилині гравець "Ниви" Сергій Кисленко зіграв на випередження і головою забив переможний м'яч - 2:1.

Нива у турнірній таблиці знаходиться на 12 місці. Наступний матч тернопільська "Нива" зіграє 30 квітня проти "Чорноморця".

• ФК "Прикарпаття" поступилося "Ниві" – франківці опинилася у зоні вильоту.