Україна виграла 6 медалей на молодіжному чемпіонаті світу з боксу. Це найкращий результат в історії AIBA

П'яте місце у медальному заліку.

Молодіжна збірна України з боксу завершила виступи на чемпіонаті світу з боксу, який упродовж десяти днів тривав у Польщі. Змагання проходили серед спортсменів, що народилися у 2002-2003 роках.

Україна виступила на чемпіонаті світу у складі 19 боксерів - це п'ята найчисельніша заявка серед усіх країн-учасниць. Максимум - 20 боксерів - заявили Індія, Росія, Польща (господар) та Казахстан. Єдина сильна збірна, яка пропустила турнір, - США, усі інші фаворити були на місці.

Зрештою, одразу шість з дев'ятнадцяти українських атлетів змогли здобути нагороди. Це найбільша кількість в історії виступів України на молодіжних чемпіонатах світу.

Хто вигравав медалі для України на молодіжному ЧС з боксу

• "Золото": Юрій Захарєєв (до 69 кг)
  • "Срібло": Бозорбой Матякубов (до 64 кг), Ілля Тогобицький (до 75 кг) та Христина Лакійчук (до 54 кг)
  • "Бронза": Руслан Цикало (до 52 кг) та Денис Салабай (до 81 кг)

Захарєєв виграв для України перше "золото" молодіжного чемпіонату світу за останні дев'ять років.

Ось його фінальний бій:

Об'єднаний молодіжний чемпіонат світу з боксу проходив утретє в історії. На попередніх двох турнірах - у 2014 та 2018 роках - Україна показувала однаковий результат: одне "срібло" та три "бронзи". У 2021 році - ще дві медалі та "золото".

У медальному заліку шість медалей дозволили Україна закінчити змагання на п'ятому місці - попереду лише збірні, які здобули більше золотих медалей.

Медальний залік молодіжного чемпіонату світу з боксу

1. Індія - 8 "золото" + 0 "срібло" + 3 "бронза"
  2. Росія - 3+5+3
  3. Узбекистан - 3+1+6
  4. Казахстан - 2+4+4
  5. Україна - 1+3+2

Уперше в історії Індія виграла медальний залік, розгромивши усіх за кількістю золотих медалей. Сім зі своїх восьми Індія здобула в жіночому боксі.

Які досягнення встановила Україна на молодіжному ЧС-2021

• 4 - українські боксери вийшли у чотири фінальні бої, це найкращий результат в історії.
  • 6 - шість медалей, найбільша кількість для України за весь час виступів (як на окремих, так і об'єднаних турнірах)
  • 9 - перше "золото" за дев'ять років: Юрій Захарєєв став чемпіоном світу.
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт