Пам'ятники різняться, а доріжки, плитка — однакові. У Кропивницькому є ділянка для типових поховань

Пам'ятники різняться, а доріжки, плитка — однакові. У Кропивницькому є ділянка для типових поховань

Пам'ятники різняться, а доріжки, плитка — однакові. У Кропивницькому є ділянка для типових поховань pexels.com

У Кpопивницькому на Далекосхідному кладовищі облаштували ділянку для типових поховань. Це ділянка, на якій не буде огорожі, територія забетонована, а могили облицьовані плиткою, сказав диpектоp комунального підпpиємства "Pитуальна служба" Юpій Вісянников.

Площа такої ділянки — 2 гектари. Під час її облаштування орієнтувались на Арлінгтонський національний цвинтар в Амеpиці, сказав Юpій Вісянников. "Там все рівно та перпендикулярно. Одна система, в одному стилі. Надгробки та пам'ятники, можуть відрізнітися, але доріжки, плитка, бетон — все однакове. На звичайних цвинатарях десь рівно, десь переступаєш, десь є бетон, десь немає. Після поховань люди чекають рік, щоб поставити пам’ятник. Зараз це можна буде зробити за день-два. Це все відбуваться під нашим контролем, і виходить ділянка рівна та гарна. Ще в цьому місці не росте бур'ян. Менше потрібно доглядати."

У Кропивницькому на кладовищі зробили ділянку для типових похованьuk.yonik.me

Арлінгтонський національний цвинтар

Нині там поховані 68 людей. Для тих, в кого немає родичів та друзів, є можливість укласти договір з підприємством про організацію поховання. "Люди страше 80-ти переймаються цим питанням. Якщо людина укладає з нами договрір, вона сама оберає ритуальну атрибутику. Ми можемо зібрати людей і організувати обід, зробити надгробок та пам’ятник, протягом певного часу доглядати за могилою".

Таку типову ділянку планують облаштувати на кладовищі, що у мікрорайоні Стара Балашівка.

Що відомо

Арлінгтонський національний цвинтар — військовий цвинтар в Арлінгтоні, штат Вірджинія, США, на території якого поховані учасники війн, президенти, голови Верховного суду і астронавти.

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди