Сумчанин став чемпіоном фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" з вільної боротьби

. Суспільне Суми

У місті Харків відбувся чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства (ФСТ) "Динамо" України з вільної боротьби. Турнір тривав три дні – з 20-го по 22-ге квітня. Участь у ньому взяли юнаки та дівчата 2004-2006 років народження зі всієї України. Всього на килим вийшли близько 90 спортсменів.

Чемпіоном ФСТ "Динамо" з вільної боротьби у ваговій категорії до 60 кілограмів став сумчанин Нікіта Охріменко. Друге місце у цій вазі виборов роменчанин Андрій Бабка.

За крок до нагороди зупинився на турнірі інший представник Сум Володимир Худяков (вагова категорія 45 кілограмів). Спортсмен отримав травму і не зміг продовжити змагання.

Поступились у боротьбі за «бронзу» роменчанин Дмитро Мартинеко (вагова категорія 65 кг), сумчани Яків Зима (вагова категорія 60 кг), Гордій Нагорний (вагова категорія 80 кг) та Дмитро Ніколаєнко (вагова категорія 55 кг).

Сумщина на турнірі посіла сьоме загальнокомандне місце.

• Чемпіонат України з гандболу: команда СумДУ зіграла з ужгородськими "Карпатами".