Чемпіонат України з гандболу: команда СумДУ зіграла з ужгородськими "Карпатами"

Чемпіонат України з гандболу: команда СумДУ зіграла з ужгородськими "Карпатами" Суспільне Суми

Сумський клуб "RGM Group-СумДУ" завершив сезон 2020/2021 чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд вищої ліги. Матчі фінального туру приймав сумський Палац студентського спорту СумДУ.

Фінальний тур стартував 21 квітня матчем між сумським "RGM Group-СумДУ" та ужгородськими "Карпатами". Перемогу з перевагою у дев’ять м’ячів - 43:34 – святкували ужгородці.

22 квітня сумчани пропустили першими, але у середині першого тайму саме вони вели в рахунку з перевагою у два м’ячі. Однак на перерву у статусі лідера пішли "Карпати" — 21:15.У підсумку — фінальний свисток зафіксував їхню перемогу з перевагою у 16 очок.

У Сумах відбулись матчі чемпіонату України з гандболу

"Команда сьогодні була більш розслаблена після вчорашньої перемоги. Думаю ми і сьогодні, і вчора справились зі своїм завданнями на гру. Були звісно нюанси і в захисті, і в атаці. Але, я думаю, ми справились", — говорить гравець команди "Карпати" Роман Літінський.

Головний тренер команди "RGM Group-СумДУ" Максим Кунпан зазначив: "Хлопці десь на втомі сьогодні. Бо цей тур грали без трьох основних гравців (які по захисту і по нападу). Але все ж такі молоді хлопці щось вміють, вони чогось варті. Далі продовжуємо тренування, підготовку до Універсіади".

Цим матчем "RGM Group-СумДУ" закрив сезон 2020/2021. У 20-ти іграх сумчани набрали 11 очок і нині посідають п’яте місце серед шести команд.

• Сумська ”Барса” поступилася “Авангарду” з Краматорська в матчі першості України з футболу.
  • Сумчани завершили баскетбольний сезон.
  • Сумчани здобули медалі чемпіонату України з сумо.