У Сумах завершилось "Свято боротьби". В останній день змагались дзюдоїсти

У Сумах завершилось "Свято боротьби". В останній день змагались дзюдоїсти

17 травня у Сумах завершилось "Свято боротьби". Воно стартувало у понеділок змаганнями греплерів, в останній день змагались дзюдоїсти.

Про те, скільки спортсменів вийшли сьогодні на татамі у Сумах та про географію турніру розповіла головний суддя змагань Тетяна Петрищева: "У нас приймає участь близько ста спортсменів. Рік народження - 2013, 2012 рік. Представляють команди Суми, Недригайлів, Тростянець, Охтирка та місто Ромни".

свято
"Свято боротьби". Суспільне Суми

Ромни на турнірі представляють вихованці Дмитра Богуша. Він привіз на "Свято боротьби" шістнадцять спортсменів."Приїхали поборотися під завершення спортивного сезону. Деяким — для досвіду, деяким — для результату", — розповів чоловік.

У Ромнах, говорить Дмитро Богуш, у нього займаються восьмеро спортсменів з родини Артюхів. Дві з них — Діана та Дарина приїхали сьогодні у Суми. Близнючки-дзюдоїстки представлятимуть Ромни у двох вагових категоріях 36 та 44 кілограми. Дмитро вірить і у них, і у інших представників своєї команди: "Плануємо привезти п’ятнадцять медалей. Чесно кажучи, на цих змаганнях не дуже багато. В кожній вазі можемо позмагатися за медалі".

свято
Нагороди. Суспільне Суми

У підсумку змагального дня Артюх Діана посіла перше місце, її сестра Дарина — третє. Роменчани в свою скарбничку поклали тринадцять медалей — шість "золотих", чотири "срібних" та три "бронзових". Всього спортсмени розіграли два десятки комплектів медалей — по десять у юнаків та дівчат.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок