У Житомирі у парку імені Юрія Гагаріна чоловік впав з мосту і загинув (ОНОВЛЕНО)

У Житомирі у парку імені Юрія Гагаріна чоловік впав з мосту і загинув (ОНОВЛЕНО)

У Житомирі у парку імені Юрія Гагаріна чоловік впав з мосту і загинув (ОНОВЛЕНО)
Суспільне Житомир

22 квітня у проміжок часу з 11:00 до 11:30 у Житомирі у парку відпочинку імені Юрія Гагаріна чоловік впав з мосту і загинув.

Цю інформацію підтвердила Суспільному речниця Нацполіції у Житомирській області Алла Ващенко.

"На місці події працює слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції. Чоловік впав з мосту на плитку та від отриманих травм загинув. Особа загиблого нині встановлюється", – розповіла Алла Ващенко.

ДОПОВНЕНО на 17:00

Також 22 березня у Житомирі за мить до того, як 18-річний юнак збирався стрибати з мосту у річку, його зупинили правоохоронці.

Близько 13:00 поліцейські охорони Ілля Коржовський та Олександр Трохачов їхали на службовому автомобілі по вулиці Жуйка, що в обласному центрі. У цей момент по внутрішнім каналам комунікації поліції пройшло повідомлення про втечу з лікувального закладу пацієнта та ймовірний напрям його руху.

"Так склалося, що ми саме знаходилися у місці, де міг бути утікач, – розповідає сержант поліції Ілля Коржовський. – Практично одразу ми його і побачили – зовнішній опис та відсутність одягу повністю збігалися з отриманою інформацією".

Тож правоохоронці кинулися до оголеного хлопця, коли той уже стояв на перилах мосту обличчям до річки, демонструючи намір стрибнути вниз чи ризикуючи просто упасти.

"Коли ми почали наближатися до хлопця, він раптово схопився і кинувся тікати, – додає старший сержант поліції Олександр Трохачов. – На наші слова він не реагував і діяв неадекватно. Тож ми ще більше занепокоїлися, аби зопалу він не накоїв біди собі чи комусь з перехожих".

Охоронці все ж наздогнали хлопця та спробували заспокоїти.

У Житомирі у парку імені Юрія Гагаріна чоловік впав з мосту і загинув
Нацполіція

Як з'ясувалося, 18-річний житель селища Пулини проходить лікування у закладі спеціального типу, з якого втік. Його батьки, які також приїхали на місце події, разом із поліцейськими повернули хлопця до установи для надання необхідної медичної допомоги.

На початок