Папа Римський звернувся з Великоднім посланням та згадав про Україну

Папа Римський звернувся з Великоднім посланням та згадав про Україну

Папа Римський звернувся з Великоднім посланням та згадав про Україну
Vatican News

Папа Римський Франциск 4 квітня провів Великодню месу в базиліці Святого Петра у Ватикані та виголосив своє традиційне послання. У ньому він згадав й про війну в Україні.

Як повідомляє офіційний сайт Ватикану, також у своїй промові понтифік закликав зупинити гонку озброєнь та обрати мир замість "світогляду війни".

"Нехай в'язні у конфліктах на сході України та Нагірному Карабасі будуть визволені, і нехай буде приборкано гонку озброєнь", – сказав Папа Франциск.

Крім того, він закликав міжнародну спільноту пришвидшити розповсюдження вакцин проти COVID-19 та ділитися ними з найбіднішими країнами. У своїй промові Папа Франциск висловив підтримку африканським народам, які стикаються з внутрішнім насильством і міжнародним тероризмом, особливо в районах Сахеля, Нігерії, Тігрея та регіоні Кабо Делгадо в Мозамбіку. Також під час меси він помолився за молодь М’янми, жителів Сирії, Лівану та Ємену, де точаться збройні конфлікти.

"Нехай же всі заанґажовані сторони дійсно докладають зусилля для припинення конфліктів, щоб дати змогу виснаженим війною народами жити в мирі та розпочати відбудову своїх країн", – заявив Папа Римський.

Що відомо

  • 4 квітня католики, протестанти та представники інших гілок християнства, які слідують григоріанському календарю, відзначають Великдень.
  • Президент Володимир Зеленський привітав християн західного обряду зі святом Воскресіння Христового.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Вибір редакції

На початок