УЄФА розгляне можливість розширення заявки збірних на Євро-2020. Ідею підтримав Андрій Шевченко

УЄФА розгляне можливість розширення заявки збірних на Євро-2020. Ідею підтримав Андрій Шевченко

УЄФА розгляне можливість розширення заявки збірних на Євро-2020. Ідею підтримав Андрій Шевченко AP

Заявку збірних можуть збільшити ще на двох футболістів.

УЄФА розгляне можливість розширення заявки збірних на час чемпіонату Європи-2020. Про це повідомляє The Times.

Згідно пропозиції, яку отримала європейська організація, кількість футболістів у заявці може розширитися з 23 до 25. Коли саме буде прийнято рішення - не повідомляється, однак за інформацією джерела, УЄФА схильна схвалити внесення відповідних змін.

Питання збільшення заявки на Євро-2020 було піднято президентом Польської футбольної асоціації Збігнєвом Бонеком. Він підтримав пропозицію головного тренера збірної Італії Роберто Манчіні, який зазначив необхідність збільшення заявочного списку до 25-26 футболістів.

Читайте також: Головний тренер Італії запропонував розширити заявку збірних на Євро-2020. Шевченко його підтримав

Крім цього, УЄФА розгляне можливість надати певним футболістам право перебувати у "режимі очікування". До нього потраплять ті гравці, які попередньо не будуть внесені збірними до заявки, однак через травму або хворобу когось із футболістів змінять їх перед турніром.

Всі вищезазначені питання розглядалися під час засідання УЄФА 31 березня. На ньому були прийняті декілька рішень, серед яких - збільшення кількості замін у основний час з трьох до п'яти.

Читайте також: УЄФА збільшила кількість замін на чемпіонаті Європи-2020 до п'яти

Яка позиція у тренерів щодо збільшення заявочного списку?

Тренери збірних погоджуються із необхідністю збільшення заявочного списку. Ініціативу Роберто Манчіні підтримали Гарет Саутгейт та Роберто Мартінес - головні тренери Англії та Бельгії.

Крім них, схвалив пропозицію Манчіні і тренер збірної України Андрій Шевченко. Він зазначив, що мав розмову із італійським тренером з цього приводу і підтримує ідею.

Тренер збірної України також повідомив, що перед ухваленням остаточної заявки на турнір планує переглянути багатьох футболістів.

"Будемо переглядати багатьох гравців. Це стосується не тільки оборони, а й інших ланок. Є ще кілька місяців для того, щоб їх подивитися. Будемо шукати".

Які питання ще мають розглянути в УЄФА?

  • Вболівальники на Євро-2020. Футбольна асоціація Англії планує повідомити УЄФА про готовність прийняти 50% вболівальників на Вемблі під час півфіналів та фінального матчів турніру.
  • Ухвалення рішення щодо нового формату Ліги чемпіонів. Розгляд цього питання УЄФА призначила на 19 квітня, за інформацією The Times, відкладення пов'язане із бажанням клубів взяти під контроль комерційну та фінансову складову турніру.

Що відомо

  • Крім рішення щодо зміни кількості замін, УЄФА скасувала квоту в 30% вболівальників на стадіоні, віддавши право на самостійне визначення місцевій владі.
  • УЄФА також тимчасово заборонила відвідувати футбольні матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи іноземним вболівальникам через пандемію коронавірусу. Рішення буде діяти до фіналів обох турнірів.

Що далі

  • 11 червня - 11 липня - чемпіонат Європи-2020.
  • У групі Євро-2020 збірна України зіграє проти Нідерландів (13 червня), Північної Македонії (17 червня) та Австрії (21 червня).
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт