"Це дуже серйозний дзвіночок". Що сказав Шевченко після нічиєї України з Казахстаном УАФ

Післяматчеві коментарі Андрія Шевченка.

Збірна України з футболу завершила березневі матчі відбору на чемпіонат світу третім матчем внічию - вдома проти Казахстану (1:1). Упродовж усієї гри українці володіли перевагою, створили чимало гольових моментів, але втратили перевагу в другому таймі.

Головний тренер збірної Андрій Шевченко після матчу дав два великих коментарі - післяматчевій студії на телеканалі "Футбол 1", а також на пресконференції для журналістів. Шевченко взяв відповідальність за цей результат на себе, назвавши його незадовільним.

Ключові тези Шевченка у післяматчевих коментарях:

• Оцінка матчу (студія "Футбол 1")

"Коли створюється стільки моментів, а потім їх транжирять... На жаль, виходить так, що команда-суперник мала один момент і забила його, а ми далі продовжуємо не реалізовувати моменти, які були.

Не сподобалася кінцівка: має бути організація, а у нас були гравці, які втратили позиції, за якими мали грати. Результат негативний, беру усю відповідальність на себе. Ще раз: я попередив гравців у перерві, сказав: "Не транжирте моменти, ми маємо закрити гру". Шкода, що я виявився правий"

• Чи зіграв роль фактор втомиУкраїна зіграла 3 матчі за 7 днів: проти Франції, Фінляндії та Казахстану? (студія "Футбол 1")

"Ні, я не помічав втоми. Були гравці, які трохи підсіли, ми провели заміни, дали можливість усім сьогодні грати. У трьох матчах була ротація, я не бачу проблем у втомі. Бачу проблеми у концентрації, реалізації моментів. І я думаю, що це дзвіночок, дуже серйозний дзвіночок. Ми маємо повернутися туди, звідки починали - маємо стати командою. Усе-таки моменти тривожні: там помилку допустили, тут пропустили момент і нас покарали.

Пропущений гол - Казахстан забив хороший м'яч. Відчував, що можна було ближче зіграти, не дати гравцю вдарити, це ігровий момент. Ми маємо реалізовувати свої моменти. Якби ми реалізували свої моменти - гра б закінчилася у першому таймі".

• Проблеми з реалізацією (пресконференція)

"Є ще моменти: я проаналізую, у нас є час. Знаю, в якому напрямку треба рухатися. І за цей негативний результат, а вважаю, що два очки в двох домашніх матчах - це негативний результат - беру відповідальність на себе.

Треба реалізувати моменти. Ми створили достатньо, щоб забути за гру в першому таймі. Це не відмазки - це факти, які є. І факт те, що ми пропускаємо контратаку, нас карають. Потім ми десь втратили свої позиції, при цьому все одно створюємо моменти. На даний момент проблема - реалізація моментів. Ми допускаємомся помилок, яких раніше не було. Я розмовляв з командою на цю тему. Щоб зробити детальний аналіз, треба трохи часу. Ми ускладнили собі дуже ситуацію, але я не бачу безвихідної ситуації - ми мало набрали очок вдома, будемо набирати на виїзді.

Є епізоди, які ми не дограємо. У нас результат невдалий, але ігри не провальні. Я не можу зараз сказати, що у нас не виходила гра в атаці, чи ми погано тримали м'яч, чи ми жахливо помилялися в захисті. І така ж попередня гра - у нас є моменти, які ми на жаль не дограємо. Треба розібратися, чому так. Ми говорили про це після Фінляндії з хлопцями, а зараз Казахстан - пропускаємо контратаку".

• Попередні фрази Шевченка після березневих матчів: після нічиєї з Францією (1:1) та нічиєї з Фінляндією (1:1).
  • Україна йде на другому місці у відбірковій групі до чемпіонату світу - 3 очки після трьох матчів. Лідер - команди Франції, у якої 7 очок.
  • Наступі матчі Україна проведе у травні: запланована серія товариських ігор перед стартом Євро-2020.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start