"Було складно сприймати результати". Віта Семеренко - про сезон-2020/21 та плани на наступний рік

"Було складно сприймати результати". Віта Семеренко - про сезон-2020/21 та плани на наступний рік

"Було складно сприймати результати". Віта Семеренко - про сезон-2020/21 та плани на наступний рік AP

Українська біатлоністка націлена на те, щоб виступити краще у наступному сезоні.

Віта Семеренко у сезоні-2020/21 змагалася лише у вісьмох гонках на етапах Кубка світу. А після чемпіонату світу в Поклюці, де українка взяла участь лише в індивідуальній гонці (41-е місце), вона відправилася на Кубок IBU.

Здобути нагороди на рівні Кубка IBU українська біатлоністка також не змогла. Закінчити сезон із подіумами Семеренко змогла лише на чемпіонаті України, ставши найкращою у спринті, а також фінішувавши другою у змішаній естафеті та третьою у супер-спринті.

Президент федерації біатлону України Володимир Бринзак повідомив у коментарі XSport, що найімовірніше, і Віта, і Валентина Семеренко будуть готуватися до наступного сезону окремо від основної команди під керівництвом особистого тренера Григорія Шамрая. Проте остаточне рішення щодо формування складів команд буде прийняте після тренерської наради в середині квітня.

Читайте також: У жіночій збірній України з біатлону - зміна тренера? Ось що кажуть Санітра та Бринзак

Сама Віта Семеренко в інтерв'ю XSport розповіла про те, як оцінює для себе виступи у сезоні, а також як планує готуватися до наступного.

  • Про сезон-2020/21

"Він не те, щоб складний, а взагалі ніякий вийшов. Було дуже важко сприймати такі результати. Після того, як Юрай Санітра повідомив мені, що я побіжу лише одну гонку на чемпіонаті світу, і вона виявилася невдалою, я просто зібрала речі і поїхала додому. У той момент зрозуміла, що краще закінчити сезон, аніж надалі отримувати у свою адресу багато гидоти".

  • Про мотивацію та підготовку на наступний сезон

"Звісно, у нас [у Віти та Валентини Семеренко] є мотивація на наступний сезон, і я доведу, що ми здатні на більше. Поки що не знаю, як буде вибудована підготовка до наступного сезону. Будемо спілкуватися з тренерами, президентом федерації та вирішувати ці питання".

Що відомо

  • Найкращим особистим результатом Віти Семеренко у сезоні-2020/21 стало 10-е місце в спринті на чемпіонаті Європи в Душниках-Здруй.
  • Семеренко одного разу зайняла місце на подіумі в сезоні-2020/21 - у складі команди в змішаній естафеті на чемпіонаті Європи (3-е місце).
  • Чемпіонат світу в Поклюці закінчився для Семеренко достроково - вона відправилася на Кубок IBU замість Катерини Бех, яка отримала травму.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика