Чемпіонат України з біатлону: результати чоловічого та жіночого мас-старту

Чемпіонат України з біатлону: результати чоловічого та жіночого мас-старту

Чемпіонат України з біатлону: результати чоловічого та жіночого мас-старту Facebook

Дмитро Підручний та Анастасія Меркушина - чемпіони України.

Чемпіонат України з біатлону в Буковелі після дня перерви продовжився останніми особистими гонками - мас-стартами. Як і в попередніх стартах, деякі біатлоністи основної збірної України змагалися у Буковелі.

Першу свою гонку проводили на чемпіонаті України Дмитро Підручний та Юлія Джима. Крім них також змагалася у мас-старті Анастасія Меркушина. Інші спортсмени команди "А" пропускали цей старт.

Мас-старт. Чоловіки. Чемпіонат України. Результати

"Золото" у своєму першому старті в Буковелі виграв Дмитро Підручний. Лідер збірної України на чотирьох вогневих рубежах припустився всього одного промаху, але виграв "золото" лише на останньому вогневому рубежі.

До заключної стійки Підручний прибув разом з Русланом Ткаленком. Дмитру вдалося закрити усі мішені, Ткаленко пішов на два кола штрафу. Як наслідок, саме Підручний став чемпіоном, а Руслан - виграв "срібло".

"Бронза" теж була розіграна на останній стрільбі. Туди основним претендентом на медаль прибув Тарас Лесюк, але схибив одразу п'ять разів. Відповідно, він втратив усі шанси, а "бронзу" здобу Андрій Доценко - для нього це перша медаль березневого чемпіонату України.

Четверте місце здобув Тарас Лесюк, а п'ятим став Степан Кінаш.

  1. Дмитро Підручний (0+1+0+0) 39:03.8
  2. Руслан Ткаленко (1+0+0+2) +28.9
  3. Андрій Доценко (1+1+1+0) +1:00.5

Мас-старт. Жінки. Результати

Основна боротьба в жіночому мас-старті розгорнулася між Анастасією Меркушиною та Юлією Джимою. Вони створили гандикап над суперницями уже перед першою стрільбою.

А ключовий момент - третій вогневий рубіж. Туди Джима прийшла з перевагою приблизно в одне коло штрафу над Меркушиною, але схибила тричі. Натомість Анастасія відпрацювала чисто і перехопила лідерство. На останній стрільбі обидві біатлоністи пішли на одне коло штрафу.

Зрештою, так і фінішували Меркушина - чемпіонка, а Джима виграла "срібло". Для Анастасії - це друге "золото" чемпіонату України в березні. "Бронзу" виграла Христина Дмитренко, яка теж проводила свій перший старт у Буковелі в березні.

  1. Анастасія Меркушина (1+1+0+1)
  2. Юлія Джима (1+1+3+1)
  3. Христина Дмитренко (0+0+0+1)

Календар та результати чемпіонату України (березень 2021)

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу