Чемпіонат України з біатлону. Результати чоловічого та жіночого спринтів

Чемпіонат України з біатлону. Результати чоловічого та жіночого спринтів

Чемпіонат України з біатлону. Результати чоловічого та жіночого спринтів Буковель

Три біатлоністи команди "А" на старт не вийшли.

На чемпіонаті України з біатлону, що проходить в Буковелі, відбулися чоловічий та жіночий спринти. В ньому брали участь майже всі біатлоністи, які виходили на старт у супер-спринті 24 березня.

Читайте також: Чемпіонат України з біатлону. Результати чоловічого та жіночого супер-спринту

Як пробігли спринт чоловіки?

Крім Дмитра Підручного, який пропускав супер-спринт, на спринтерську гонку також не вийшли ще троє біатлоністів основної команди. Артем Прима, який здобув перемогу у супер-спринті, участі у гонці не брав, так само, як і Богдан Цимбал та Антон Дудченко.

Таким чином, серед біатлоністів, які змагалися на чемпіонаті світу в Поклюці та останніх етапах Кубка світу в Нове-Место та Естерсунді на трасу вийшов лише Артем Тищенко. А також Руслан Ткаленко, який змагався на перших етапах Кубка світу-2020/21.

Саме Ткаленко став лідером у спринті після першого вогневого рубежу. Однак на фініші біатлоніст фінішував другим через 3 кола штрафу, які заробив на другій стрільбі.

Випередити Ткаленка зміг лише Тарас Лесюк. Після 4-го місця у супер-спринті Лесюк краще пройшов вогневі рубежі, і хоча припустився двох хиб, випередив Ткаленка на 10.9 секунд. Третє місце у Дениса Насико, який пройшов два вогневі рубежі із трьома колами штрафу.

Чемпіонат України. Спринт, чоловіки. Результати гонки

 1. Тарас Лесюк (2+0) 26:28.9
 2. Руслан Ткаленко (0+3) +10.8
 3. Денис Насико (1+2) +28.7
 4. Артем Тищенко (0+1) +37.1
 5. Віталій Мандзин (1+1) +1:08.4
 6. Степан Кінаш (0+1) +1:32.5

Як пробігли спринт жінки?

На відміну від чоловічої спринтерської гонки, у жіночій змагалися майже всі найсильніші біатлоністки. У порівнянні із супер-спринтом, на старт також вийшла Олена Підгрушна, яка у попередній гонці участі не брала.

Загалом на старт вийшли 24 біатлоністки. Крім Юлії Джими, яка не брала участь і в супер-спринті, через проблеми зі здоров'ям не змагалися також і представниці команди Б - Христина Дмитренко, Анна Кривонос, Надія Бєлкіна та Оксана Москаленко.

Перемогу у спринті здобула Віта Семеренко. Вона пройшла обидва вогневих рубежі без хиб і випередила на фініші Анастасію Меркушину. Третє місце за Оленою Підгрушною, яка, так само як і Меркушина, схибила двічі на "стійці".

Чемпіонат України. Спринт, жінки. Результати гонки

 1. Віта Семеренко (0+0) 23:24.8
 2. Анастасія Меркушина (0+2) +7.5
 3. Олена Підгрушна (0+2) +28.8
 4. Валерія Дмитренко (0+1) +1:07.2
 5. Валентина Семеренко (1+3) +1:08.2
 6. Олександра Меркушина (2+1) +2:14.9

Розклад чемпіонату України з біатлону

 • 27 березня. Мас-старт, чоловіки (15 км)
 • 27 березня. Мас-старт, жінки (12.5 км)
 • 28 березня. Змішана естафета
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт