Чемпіонат України з біатлону. Результати чоловічого та жіночого супер-спринту

Чемпіонат України з біатлону. Результати чоловічого та жіночого супер-спринту Біатлон майбутнього

У Буковелі розпочався чемпіонат України з біатлону. Згідно календарю змагань, чоловіки та жінки мають пробігти 3 одиночні гонки (супер-спринт, спринт та мас-старт), а також змішану естафету в останній день змагань.

Перший день змагань розпочався із супер-спринту. Чоловіки та жінки мали пройти кваліфікацію (два вогневі рубежі та по одному запасному патрону). За підсумками кваліфікації до фіналу потрапили по 20 біатлоністів, які бігли мас-старт (4 вогневі рубежі по 3 додаткові патрони на кожний).

Виступали у супер-спринті на чемпіонаті України також біатлоністи основної команди. Крім Олени Підгрушної, Юлії Джими та Дмитра Підручного - перші гонки чемпіонату лідери збірної України пропускали.

Як виступили чоловіки?

У кваліфікації чоловічого супер-спринту змагалося 28 спортсменів. Найкращий результат показав Артем Тищенко, який із одним колом штрафу випередив Тараса Лесюка на 0.5 секунди.

Проте у фіналі перемогу здобули не Тищенко, і не Лесюк. Артем Прима, який за підсумками кваліфікації показав 15-й результат, потрапив у фінал, де на чотирьох вогневих рубежах припустився лише однієї хиби.

На фініші Прима випередив Богдана Цимбала, який із трьома промахами на першому вогневому рубежі програв йому 12.4 секунди. Артем Тищенко фінішував третім.

Чоловічий супер-спринт (фінал). Результати гонки

1. Артем Прима (0+1+0+0) 14:51.9
  2. Богдан Цимбал (3+0+0+0) +12.4
  3. Артем Тищенко (0+0+0+2) +18.3

Як виступили жінки?

У жінок кваліфікацію до фіналу супер-спринту успішно подолала Анастасія Меркушина. Біатлоністка з одним колом штрафу випередила Віту Семеренко на 5.5 секунди. Четверте місце зайняла Олександра Меркушина, яка відстала від сестри на 35.2 секунд через коло штрафу на другому вогневому рубежі.

Як і у кваліфікації, Анастасія Меркушина змогла здобути перемогу у фіналі супер-спринту. Не завадили біатлоністці 4 кола штрафу, які вона заробила на останньому вогневому рубежі - попередні три вона пройшла чисто.

На фініші Анастасія Меркушина випередила Валентину та Віту Семеренко. Семеренко мала можливість скористатися хибами Меркушиної, однак також відправилася на 4 кола штрафу через промахи на останньому вогневому рубежі.