На Львівщині оцифрують понад 8 тисяч пам'яток, аби створити онлайн-мапу

На Львівщині оцифрують понад 8 тисяч пам'яток, аби створити онлайн-мапу

На Львівщині оцифрують понад 8 тисяч пам'яток, аби створити онлайн-мапу Facebook/Парафія храму Зіслання Святого Духа с. Потелич

На Львівщині оцифрують понад 8 тисяч пам'яток. Дані про них внесуть на онлайн-карту. Про це повідомили у обласному департаменті архітектури та розвитку містобудування.

Збір даних, їх обробка, верифікація, валідація та геоприв’язка — така послідовність дій. Всі пам’ятки архітектури, археології та історії оцифровують і наносять на карти відповідно до нового територіального устрою.

"Всі дані про пам’ятки інтегруються на публічну карту та в електронний реєстр. Тобто вся інформація буде відображатися в кількох місцях одночасно, не створюючи при цьому дубляжу та зайвих копій", — розповів начальник обласного управління містобудівного кадастру та архітектури Юрій Сало.

Інформація про них синхронізується і до Національної інфраструктури геопросторових даних.

Загалом набір даних про населений пункт у галузі культурної спадщини міститиме: 

  • електронний реєстр паспортів об’єктів культурної спадщини,
  • електронний реєстр зон охорони пам'яток (охоронні зони, зони регулювання забудови, зони охоронюваного ландшафту та зони охорони археологічного культурного шару).

Кожна зона має режим і обмеження у використанні.

Читайте також: На Львівщині відреставрують 30 пам'яток культури
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди