Рівненський "Верес" здолав "Прикарпаття" і вийшов на друге місце

Рівненський "Верес" здолав "Прикарпаття" і вийшов на друге місце FB ФК Верес

Футболісти рівненського "Вереса" у 18-му турі чемпіонату України серед команд Першої ліги 26 березня здобули виїзну перемогу над івано-франківським "Прикарпаттям". Завдяки цьому виграшу у турнірній таблиці підопічні Юрія Вірта піднялися на другу сходинку.

Матч проти одного з аутсайдерів Першої ліги на стадіоні "Рух" в Івано-Франківську проходив за переваги рівненського "Вереса". Ще наприкінці першого тайму рівняни кілька разів не влучили у площину воріт із забійних позицій.

Вирішальним у зустрічі став удар Михайла Сергійчука на 55-й хвилині. Нападник "Вереса" влучно пробив зі штрафного у дальню "дев'ятку". Після цього рівняни були ближчими до того, щоб збільшити перевагу, ніж господарі, щоб відігратися.

У підсумку перемога "Вереса" – 1:0. Завдяки здобутому виграшу "Верес" зміг випередити у турнірній таблиці харківський "Металіст" та "Агробізнес" з Волочиська.

У рівнян після 16-ти ігор є 11 перемог, 3 нічиї та 2 поразки, а відтак – 36 очок. Наразі попереду "Вереса" лише одеський "Чорноморець". Саме проти одеситів проведуть підопічні Юрія Вірта наступну гру.

Відбудеться протистояння лідерів 31 березня у Львові, оскільки поле у Млинові, де проводить домашні ігри "Верес", не готове до змагань. У самому ж Рівному немає жодного стадіону, здатного приймати матчі такого рівня.