Принц Гаррі написав передмову до дитячої книжки, в якій згадав свою матір

Принц Гаррі написав передмову до дитячої книжки, в якій згадав свою матір

Принц Гаррі написав передмову до дитячої книжки, в якій згадав свою матір
CNBC

Британський принц Гаррі написав передмову до книжки для дітей "Лікарня у пагорба" автора Кріса Коннотона. У ній він поділився своїми переживання після втрати матері принцеси Діани, яка загинула в автомобільній аварії у 1997 році.

Як пише The Times, книжка розповідає про підлітка, який втратив матір через COVID-19. Вона працювала медсестрою в лікарні під час пандемії, де й заразилася вірусом. Герцог Сассекський, який залишився без матері у 12-річному віці, зізнався, що її смерть залишила "величезну діру всередині", яку заповнили інші люди "любов'ю і підтримкою".

Читайте також: Таємниці Букінгемського палацу. Про що розповідатимуть в інтерв'ю принц Гаррі та Меган Маркл

"Ми всі стикаємося з втратою тою чи іншою мірою, але, коли батьки йдуть на небеса, мені сказали, що їх душа, їх любов і пам'ять про них залишаються з нами назавжди", — написав принц Гаррі.

Він закликав дітей, що втратили батьків, говорити про свої переживання і розуміти, що почуття самотності та горя пройде. У Національний день роздумів, який відзначають у Британії 23 березня, екземпляри книжки вручать хлопчикам та дівчаткам, які втратили близьких.

Що відомо

  • 7 березня принц Гаррі та його дружина Меган Маркл, які відмовились від королівського статусу та з 2020 року мешкають у Каліфорнії, дали перше велике інтерв'ю американській телеведучій Опрі Вінфрі. Зокрема, Маркл розповіла, що члени королівської сім'ї обговорювали колір шкіри її майбутньої дитини.
  • Згодом Букінгемський палац опублікував офіційну реакцію на заяви герцога та герцогині Сассекських, в якій висловили занепокоєння звинуваченням у расизмі.
  • Герцогиня Сассекська Меган Маркл та британський принц Гаррі оголосили, що чекають на другу дитину
  • Герцогиня Сассекська Меган Маркл виграла позов проти видання Mail on Sunday, яке опублікувало рукописний лист написаний для її батька Томаса Маркла.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок