Меган Маркл та принц Гаррі чекають на другу дитину

Меган Маркл та принц Гаррі чекають на другу дитину

Меган Маркл та принц Гаррі чекають на другу дитину
. AP

Герцогиня Сассекська Меган Маркл та британський принц Гаррі оголосили, що чекають на другу дитину, передає BBC.

"Ми можемо підтвердити, що Арчі буде старшим братом. Герцог і герцогиня Сассекські дуже раді, що чекають на другу дитину", – повідомив представник герцога і герцогині Сассекських.

Чорно-біле фото подружжя опублікував фотограф Місан Гарріман.

"Мег, я був там на вашому весіллі, щоб засвідчити, як починається ця історія кохання, і мій друг, я маю честь зафіксувати це зростання. Вітаємо герцога і герцогиню Сассекську з цією радісною новиною", – написав фотограф.

Дата пологів Меган поки не розголошується. Дитина Гаррі та Меган буде восьмою в черзі на престол і має право бути Лордом або Леді.

Раніше герцогиня Сассекська та дружина британського принца Гаррі Меган Маркл зізналася, що в липні 2020 року під час другої вагітності у неї стався викидень.

Що відомо

  • Американська акторка Меган Маркл та принц Гаррі, герцог Сассекський одружились у травні 2018 року.
  • Їх первісток – Арчі Маунтбеттен-Віндзор, народився 6 травня 2019 року.
  • Згодом вони оголосили про намір скласти основні обов’язки, пов’язані з королівською сім'єю Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. 18 січня стало відомо, що вони більше не використовуватимуть свій королівський титул і не отримуватимуть фінансування на виконання королівських обов'язків.
  • Від 31 березня подружжя припинило виконувати обов'язки членів королівської родини.
  • Герцогиня Сассекська Меган Маркл виграла позов проти видання Mail on Sunday, яке опублікувало рукописний лист написаний для її батька Томаса Маркла.
На початок