Франківщина – перша в Україні матиме концепцію розвитку велосипедної інфраструктури

Франківщина – перша в Україні матиме концепцію розвитку велосипедної інфраструктури

Франківщина – перша в Україні матиме концепцію розвитку велосипедної інфраструктури
З відкритих джерел

Івано-Франківщина – єдина область України, яка матиме концепцію розвитку велосипедної інфраструктури. Проєкт документа розробили представники громадськості, влади, органів місцевого самоврядування, експерти.

Робота проводилася в межах транскордонного проєкту "Bike AcceNT: велосипедна доступність об’єднує території". Про це Суспільному Карпати повідомив голова ГО "Центр соціальних та ділових ініціатив" Іван Зінов’єв.

"Подібних документів ще не має жодна область в Україні. Сподіваємося, що, розробивши його, станемо першими на цій стежці і будемо ділитися досвідом з іншими регіонами. Тісно співпрацюємо з київською організацією велосипедистів, яка розпочала розробку національної стратегії велосипедної інфраструктури. Маємо надію, що наш документ увійде до загальнонаціонального", – сказав чоловік.

Іван Зінов’єв розповів, що над проєктом концепції розвитку велосипедної інфраструктури працювали впродовж року. Створюючи його, вивчали особливості тієї чи іншої місцевості, оглядали велосипедні маршрути, спілкувалися із жителями громад.

У велоконцепції описали іноземний досвід, проаналізували теперішній стан велосипедної інфраструктури області, напрацювали рекомендації з популяризації велопоїздок, облаштування місць відпочинку і навігації.

Наразі до першого квітня триває громадське обговорення проєкту концепції. Після його завершення документ розглядатимуть на засіданні робочої групи в облдержадміністрації, а потім – на сесії обласної ради.

Читайте також

На початок