Одеські спортсмени завоювали 5 медалей на всеукраїнських змаганнях зі стрільби

Одеські спортсмени завоювали 5 медалей на всеукраїнських змаганнях зі стрільби Фото: НОК

Одеські спортсмени завоювали п'ять медалей на етапі Кубку України зі стендової стрільби у Броварах. Про таке повідомили у пресслужбі відділення Національного олімпійського комітету в Одеській області.

Зокрема в змаганнях на круглому стенді одеські спортсменки вибороли дві нагороди. Золоту медаль завоювала Вікторія Науменко, а "бронзу" – Вероніка Мільчева. У боротьбі за чемпіонство Вікторія випередила володарку олімпійської ліцензії Ірину Маловічко на 2 бали: 111 проти 109.

Вероніка Мільчева перемагала після першого етапу, проте на наступних двох поцілила лише в 41 мішень з 50, додали у пресслужбі.

Одеські спортсмени завоювали 5 медалей на всеукраїнських змаганнях зі стрільбиФото: НОК

У змаганні серед чоловіків переміг Іван Лоік. За підсумками кваліфікації та фіналу Іван та його головний суперник набрали по 166 балів. Вирішальним став додатковий поєдинок: представник одеської команди розбив чотири мішені, а його суперник – три, пояснили у НОК.

Ще одну медаль виборола збірна Одеської області у складі Івана Лоіка, Олексія Науменка та Сергія Запорожченка. Спортсмени стали бронзовими призерами, набравши 327 балів.

Додамо, наступний етап Кубку України відбудеться в Новій Долині з другого до четвертого квітня.