Біатлоністки з Тернопільщини виграли медалі на Чемпіонаті України

Біатлоністки з Тернопільщини виграли медалі на Чемпіонаті України Суспільне Тернопіль

Біатлоністки з Тернопільщини Діана Смолій та Тетяна Тарасюк виграли медалі в мас-старті на Чемпіонаті України з біатлону серед юнаків та юніорок. Про це повідомив відповідальний секретар Тернопільської регіональної федерації біатлону Олександр Степанюк.

За його словами, Діана Смолій фінішувала другою, пробігши 7,5 кілометрів із 4 промахами за 36 хвилин 27.7 секунди. Змагалася біатлоністка у віковій категорії старших дівчат. Смолій каже, на фінішну пряму вийшла зі штрафного кола:

"Я думала, що я вже не зможу отримати другу позицію, але я так загорілася, плюс підтримка велика. Всі підтримували. Хотілося довести, що я все таки щось можу".

Біатлоністки з Тернопільщини виграли медалі на Чемпіонаті УкраїниСуспільне Тернопіль

Діана Смолій

Першим тренером Діани був Іван Стецюк.

Також у мас-старті бронзу виграла біатлоністка з Тернопільщини Тетяна Тарасюк. Вона пробігла 6 кілометрів з трьома промахами за 24 хвилини 26.5 секунди. Тренується дівчина в Назара Бурика, Людмили Сагайдак і Василя Тарасюка. Змагалася Тетяна в категорії середніх дівчат.

Нагадаємо, 12 березня в індивідуальній гонці біатлоніст з Тернопільщини Віталій Мандзин виграв бронзу , а 10 березня у спринті посів друге місце.

Чемпіонат з біатлону серед юнаків і юніорок розпочався 9 березня в Тисовці на Львівщині. Тернопільщину представляють 11 дівчат і 12 хлопців у 4 вікових категоріях, каже Олександр Степанюк. Завершаться змагання завтра змішаною естафетою.