На Чемпіонаті України з біатлону спортсмен із Тернопільщини фінішував третім

На Чемпіонаті України з біатлону спортсмен із Тернопільщини фінішував третім Суспільне Тернопіль

Біатлоніст з Тернопільщини Віталій Мандзин виграв бронзу на індивідуальній гонці Чемпіонату України з біатлону серед юнаків. Про це повідомив відповідальний секретар Тернопільської регіональної федерації біатлону Олександр Степанюк.

За його словами, Мандзин пробіг 10 кілометрів за 40 хвилин 1 соту секунди, допустивши 5 промахів. 10 березня спортсмен у спринті посів друге місце.

На Чемпіонаті України з біатлону спортсмен із Тернопільщини фінішував третімСуспільне Тернопіль

Нагадаємо, чемпіонат з біатлону серед юнаків і юніорок розпочався 9 березня в Тисовці на Львівщині. Тернопільщину представляють 11 дівчат і 12 хлопців у 4 вікових категоріях, Степанюк. Завершаться змагання 16 березня змішаною естафетою.

Наймолодша учасниця 12-річна Ольга Процик, серед хлопців наймолодші – 13-річні Тарас Марценюк та Костянтин Тарасюк, розповів Олександр Степанюк.