"Слуги народу" Київщини обурені включенням Дубінського до керівного органу партії

"Слуги народу" Київщини обурені включенням Дубінського до керівного органу партії

"Слуги народу" Київщини обурені включенням Дубінського до керівного органу партії
Фото: УНІАН

Київська обласна організація партії "Слуга народу" заявила про неприпустимість входження її теперішнього очільника Олександра Дубінського, якого раніше виключили з парламентської фракції, до новоствореної Національної ради громад політсили.

Про це повідомила пресслужба партії "Слуга народу" після з'їзду політсили, на якому ухвалили рішення про включення Дубінського до Національної ради громад.

В обласній парторганізації також висловили обурення тим, що позиція деяких її членів щодо подальшого перебування Дубінського на посаді очільника видається за позицію всієї організації. З огляду на це Київська обласна організація партії "Слуга Народу" ініціювала скликання на 14 березня позачергової конференції, щоб розглянути кадрові питання, а також питання утворення нових керівних органів обласної організації.

"Ми розглянули пропозиції партійців і на їхню вимогу, відповідно до статуту, скликаємо завтра, 14 березня, конференцію Київської обласної організації. Ініціювати подібні питання та наполягати на їхньому розгляді – право членів партії, і ми не бачимо причин не задовольнити цю вимогу", – сказав голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

Що відомо

  • 13 березня голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що особисто не має претензій до народного депутата Олександра Дубінського, тому не бачить підстав виключати його з партії.
  • На з'їзді партії "Слуга народу" 13 березня Олександра Дубінського включили до нового керівного органу політсили – Національної ради громад.
  • 11 січня Мінфін США запровадив санкції проти сімох українців та чотирьох медіакомпаній через звинувачення у втручанні в американські вибори. Серед них був і народний депутат Олександр Дубінський.
  • 1 лютого депутата Олександра Дубінського виключили зі складу парламентської фракції "Слуга народу".
  • За даними ЗМІ, ексжурналіст та нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубінський і його родина за останні кілька років придбали 24 квартири, 17 автівок, два будинки та 70 соток землі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок