Немає претензій. Лідер "Слуги народу" пояснив, чому Дубінського не виключають з партії

Немає претензій. Лідер "Слуги народу" пояснив, чому Дубінського не виключають з партії

Немає претензій. Лідер "Слуги народу" пояснив, чому Дубінського не виключають з партії

Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що особисто не має "сформованих претензій" до народного депутата Олександра Дубінського, проти якого Мінфін США запровадив санкції через звинувачення у втручанні в американські вибори. Тому на з'їзді політсили питання про його виключення зі "Слуги народу" виносити не будуть.

Про це він сказав перед з'їздом партії у Києві 13 березня, коментуючи ймовірність виключення Дубінського з лав "Слуги народу", передає "Радіо Свобода".

"У фракції до нього були претензії, ми їх висловили, я голосував за виключення Олександра з фракції, але я не можу його виключити з партії. Тому що є низові організації, принцип субсидіальності, по якому живе уся Європа та увесь світ. Ті питання, які можуть вирішити на своєму рівні організації, мають вирішувати на свому рівні", – сказав Корнієнко.

Він додав, що на з’їзді питання щодо виключення з Дубінського з партії виносити не будуть.

"Я не можу хотіти когось виключити, якщо цього не хочуть мої партійці, у нас же не 30-й рік і не 33-й. Ми проводимо певну дискусію з партійцями щодо не лише Олександра, а й щодо багатьох інших людей", – сказав лідер партії.

Що відомо

  • У столичному КВЦ "Парковий" 13 березня розпочався з’їзд партії "Слуга народу". Перед початком заходу між депутатом політсили Юрієм Камельчуком та охороною стався конфлікт через те, що йому не дозволили потрапити на захід.
  • Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко повідомив про плани змінити організаційну структуру політсили.
  • 11 січня Мінфін США запровадив санкції проти сімох українців та чотирьох медіакомпаній через звинувачення у втручанні в американські вибори. Серед них був і народний депутат Олександр Дубінський.
  • 1 лютого депутата Олександра Дубінського виключили зі складу парламентської фракції "Слуга народу".
  • Ексжурналіст та нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубінський і його родина, за даними ЗМІ, за останні кілька років придбали 24 квартири, 17 автівок, два будинки та 70 соток землі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок