Дауні-молодший, Хетуей, Сендлер. "Золота малина" оголосила номінантів

Дауні-молодший, Хетуей, Сендлер. "Золота малина" оголосила номінантів

Дауні-молодший, Хетуей, Сендлер. "Золота малина" оголосила номінантів АР

Антипремія "Золота малина" оголосила номінантів, серед яких лідирують фільми "365 днів" і "Дивовижна подорож доктора Дуліттл".

У категорії "Найгірший фільм року" також опинилися картини "Острів фантазій", "М'юзік" і "Безсумнівна доказ", а серед кандидатів на звання найгіршого актора року — Роберт Дауні-молодший за його роль у "Дивовижній подорожі доктора Дуліттл", Майк Лінделл ("Безсумнівна доказ"), Адам Сендер ("Хелловін Хьюбі") та Девід Спейд в картині "Не та дівчина".

Володарка "Оскару" Енн Хетуей претендує на "малину" як найгірша акторка відразу за дві ролі — у стрічках "Відьми" та "Останнє, чого він хотів". Окрім неї, у цій категорії також номіновані еті Холмс ("Лялька 2: Брамс", "Секрет"), Кейт Хадсон ( "Мьюзік"), Лорен Лепкус ( "Не та дівчина") і Анна-Марія Секлюцка ("365 днів").

Найгіршою екранною парою можуть стати Марія Бакалова і Руді Джуліані ("Борат 2"), Лорен Лепкус і Девід Спейд ("Не та дівчина"). Також до номінації потрапило поєднання Роберта Дауні-молодшого з його "непереконливим валлійським акцентом" ("Дивовижна подорож доктора Дуліттл"), Харрісон Форд з погано намальованим собакою ("Поклик предків") та Адам Сендлер і "його дратівливий голос" ("Хелловін Хьюбі").

Що відомо

  • Американський актор Меттью Мак-Конагей в інтерв’ю заявив, що він "не виключає можливості" в майбутньому балотуватися в губернатори Техасу або на будь-якій іншій політичний пост.
  • Британська академія телебачення і кіномистецтва назвала номінантів премії BAFTA. У цьому списку немає військової драми "Атлантида" українського режисера Валентина Васяновича, яка подавалася на номінацію в 12 категоріях. Переможців премії буде оголошено 11 квітня 2021 року.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше