Актор з "Джентльменів" може балотуватися на пост губернатора Техасу

Актор з "Джентльменів" може балотуватися на пост губернатора Техасу

Актор з "Джентльменів" може балотуватися на пост губернатора Техасу Associated Press

Американський актор Меттью Мак-Конагей в інтерв’ю заявив, що він "не виключає можливості" в майбутньому балотуватися в губернатори Техасу або на будь-якій іншій політичний пост.

Як пише The Guardian, про це він заявив в інтерв’ю радіоведучому Х’ю Хьюїтту. Наступні вибори губернатора Техасу відбудуться у 2022 році.

"Я знову дивлюся, яка моя керівна роль? Тому що я дійсно думаю, що мені є чому навчити і чим поділитися, і яка моя роль? В яку категорію я потраплю в наступному розділі мого життя?", — сказав актор.

За його словами, наразі він не може точно сказати, чи є політика "можливістю отримати те, до чого він, можливо, найкраще підготовлений".

Актор є уродженцем штату Техас і проживає там разом зі своєю сім’єю. Це не вперше, коли 51-річний володар "Оскара" натякнув на ідею піти в політику. У листопаді 2020 року Меттью говорив, що це рішення "більше залежатиме від людей, ніж від нього". Тоді він назвав політику "зламаним бізнесом" і сказав, що вона викличе більший інтерес тільки тоді, коли "змінить своє призначення". Нараз актор не розповідає, від якої палати планує балотуватися в губернатори.

Мак-Конагей неодноразово допомагав своєму штату. На початку пандемії він знімав соціальні ролики із закликом носити маски, а коли у лютому Техас опинився в скрутному становищі через снігову бурю, актор організував віртуальний благодійний фонд, через який допомагав людям отримати все необхідне.

Що відомо

  • Напередодні президентських виборів в США репер Каньє Вест заявив, що чинний президент США Дональд Трамп його розчарував і тепер виконавець планує сам балотуватися на посаду президента від "Партії народження".
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше