Оголошено номінантів премії BAFTA. Фільм "Атлантида" не увійшов до списку

Оголошено номінантів премії BAFTA. Фільм "Атлантида" не увійшов до списку

Оголошено номінантів премії BAFTA. Фільм "Атлантида" не увійшов до списку

Британська академія телебачення і кіномистецтва назвала номінантів премії BAFTA. У цьому списку немає військової драми "Атлантида" українського режисера Валентина Васяновича, яка подавалася на номінацію в 12 категоріях. Переможців премії буде оголошено 11 квітня 2021 року.

Найбільше номінацій у "Землі кочівників" Хлої Чжао і "Скелі" Сари Гаврон – кожна стрічка претендує на 7 нагород. За звання найкращого фільму "Земля кочівників" змагатиметься з "Батьком" Флоріана Зеллера, "Мавританцем" Кевіна Макдональда, "Перспективною дівчиною" Еміральди Феннел і "Судом над чиказькою сімкою" Аарона Соркіна.

У категорії "Найращий фільм не англійською мовою" представлені картини "Ще по одній" Томаса Вінтерберга, "Знедолені" Ладжі Лі, "Мінар" Лі Айзека Чуна, "Дорогі товариші!" Андрія Кончаловського і "Куди ти йдеш, Аїда?" Ясміли Джаніч. У номінації "Найкращий анімаційний фільм" три претенденти – "Вперед" і "Душа" студії Pixar і "Легенда про вовків" студії Cartoon Saloon.

Bafta – Британська академія кіно і телевізійних мистецтв – була заснована в 1947 році і з 1955 року вручає телевізійні нагороди. Є своєрідним британським аналогом премії "Оскар".

Читайте також

Як працює онлайн-платформа українського кіно DzygaMDB

Critics Choice Awards 2021: найкращим фільмом визнали "Землю кочівників"

Людина з зірок: 7 персонажів Девіда Бові в кіно як продовження життя рок-легенди

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше