Студія Metro Goldwyn Mayer замінила лева на заставці до фільмів цифровою копією

Студія Metro Goldwyn Mayer замінила лева на заставці до фільмів цифровою копією

Студія Metro Goldwyn Mayer замінила лева на заставці до фільмів цифровою копією MGM

Американська кінокомпанія Metro Goldwyn Mayer вирішила замінити реального лева із заставки до своїх фільмів на цифрову копію.

Компанія ухвалила таке рішення, оскільки для сучасного кіно знадобилася чіткіша картинка, адже за останніх 64 роки з початку використання відео з левом змінилася роздільна здатність відео, передає The Guardian.

Читайте також: OscarsSoWhite. Як українські кіноексперти сприймають нові квоти американської кіноакадемії

Цифрова картинка вперше з'явиться перед комедією Пес з Ченнінгом Татумом, яку презентують у липні 2021. Раніше планувалося, що нова заставка відкриватиме 25-й фільм про Джеймса Бонда "Не час помирати".

Кінокомпанія використовувала відеозапис з левом на заставці з моменту свого заснування у 1924 році. До 1957 року змінилося сім левів, тільки останній прослужив 63 роки.

Що відомо

  • Фільм "Мої думки тихі" Антоніо Лукича отримав нагороду на фестивалі Santa Monica Film Festival в США. Картину назвали найкращим міжнародним ігровим фільмом.
  • Фільм української режисерки Ірини Цілик "Земля блакитна ніби апельсин" отримав американську премію Cinema Eye Honors 2021 у категорії Spotlight Award.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше