Фільм "Мої думки тихі" Антоніо Лукіча отримав нагороду на фестивалі Santa Monica Film Festival в США

Фільм "Мої думки тихі" Антоніо Лукіча отримав нагороду на фестивалі Santa Monica Film Festival в США

Фільм "Мої думки тихі" Антоніо Лукіча отримав нагороду на фестивалі Santa Monica Film Festival в США Кадр з фільму "Мої думки тихі"

Фільм "Мої думки тихі" Антоніо Лукича отримав нагороду на фестивалі Santa Monica Film Festival в США. Картину назвали найкращим міжнародним ігровим фільмом – повідомляє "Укрінформ".

"Звісно хотілося би написати щось типу "Мої думки тихі підкорили Голлівуд", але кінофестиваль доволі-таки скромний, хоча учасники там серйозні та іноді дуже відомі", – коментують нагороду на сторінці фільму в Facebook. Повний перелік переможців можна переглянути на сайті фестивалю за посиланням.

Нагадаємо, що українська кіноакадемія "Золота Дзиґа" визнала фільм Антоніо Лукіча найкращим українським фільмом 2019 року.

Що відомо

  • Кінофорум Santa Monica Film Festival – це прем'єрний показ американського і міжнародного незалежного кіно, який щорічно поводиться в Санта-Моніці, Каліфорнія. На фестивалі показують нові та інноваційні фільми.
  • Фільм "Мої думки тихі" вийшов в український прокат 16 січня 2020 року. За сюжетом, звукорежисер-невдаха Вадим відправляється на Закарпатті записувати звуки українських тварин. Разом з ним їде також його мати-таксистка, яка вчить його життя і постійно створює проблеми та комічні ситуації.

Читайте також

Пояснюємо, чому ви маєте подивитись фільм Антоніо Лукіча "Мої думки тихі"

Ірма Вітовська: "Український кінематограф перестає бути шаблонним"

Фільми, з яких може початися ваша любов до сучасного українського кіно

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше