Critics Choice Awards 2021: найкращим фільмом визнали "Землю кочівників"

Critics Choice Awards 2021: найкращим фільмом визнали "Землю кочівників"

Critics Choice Awards 2021: найкращим фільмом визнали "Землю кочівників"

7 березня в Лос-Анджелесі пройшла церемонія вручення премії Critics Choice Awards (Вибір критиків). У номінації "Найкращий фільм" перемога дісталася картині "Земля кочівників" режисерки Хлої Чжао. Про це повідомляє Variety.

Загалом стрічка отримала чотири призи, ставши лідером за кількістю виграних трофеїв серед повнометражних фільмів. Критики також присудили їй нагороди за найкращу режисуру, адаптований сценарій та операторську роботу.

Біографічна драма режисера Девіда Фінчера "Манк" з Гері Олдманом у головній ролі, яка була лідером за кількістю номінацій та претендував на 12 нагород, взяв тільки одну – за роботу художника-постановника. Кримінальна стрічка "Перспективна дівчина" Еміральд Феннел виграла у двох номінаціях з шести.

Серед серіалів найбільше призів отримала "Корона" від Netflix. На її рахунку чотири премії: "Найкращий драматичний серіал", "Найкращий актор", "Найкраща актриса" і "Найкраща актриса другого плану". У "Озарка" було шість номінацій, проте жодной перемоги серіал не здобув.

Найуспішнішим виробником виявився стрімінговий сервіс Netflix: його проєкти отримали 14 нагород. На другому місці з великим відривом – Amazon Studios і Searchlight Pictures з чотирма призами у кожного.

Читайте також

"Золотий глобус-2021". Які фільми та серіали отримали нагороди

Кіноакадемія оголосила "короткі списки" Оскара-2021: чи потрапили до нього українські фільми

Фестиваль Docudays UA 2021 пройде онлайн і офлайн: що в програмі

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше