Львівська команда важкоатлетів володар Кубку України

Львівська команда важкоатлетів володар Кубку України Управління фізичної культури та спорту ЛОДА

Львівська команда з важкої атлетики зайняла перше місце на змаганнях у Луцьку, де завершився Кубок України. Про це повідомили в Управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Львів'яни змагалися із командами з 18 областей. 7 березня суддівська колегія підсумувала результати у командному заліку. Набравши 519 очок, збірна команда Львівщини стала переможцем Кубку. Другими стали спортсмени з Донеччини, а третіми – харків‘яни.

Впродовж кількох днів спортсмени виборювали перемоги в індивідуальному заліку. Зокрема, золото змагань виборола Мирослава Виздрик із Городка у вазі до 76 кг. Переможцем змагань також став титулований важкоатлет з Жидачева Богдан Гоза у ваговій категорії 109 кг. Срібло змагань виборов Данило Мочернюк у вазі до 102 кг. Бронзовою призеркою змагань у вазі до 45 кг стала Марія Куц.