Збірна Львівщини виборола сім медалей на чемпіонаті з художньої гімнастики

Збірна Львівщини виборола сім медалей на чемпіонаті з художньої гімнастики Управління молоді та спорту Львівської ОДА

Збірна Львівщини здобула 7 медалей на Кубку України з художньої гімнастики. У змаганнях взяли участь 250 українських гімнасток. Про це повідомили на Facebook-сторінці Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Вчора, 4 лютого, у Дніпрі завершився чемпіонат з художньої гімнастики. Це був перший етап відбору на Олімпійські ігри. За результатами змагань визначать, хто представлятиме Україну на Іграх в Токіо.

Збірна Львівщини виборола 7 медалей на чемпіонаті з художньої гімнастикиВідділення НОК України у Львівській області

Збірна Львівщини виборола 7 медалей на чемпіонаті з художньої гімнастики

У змаганнях в індивідуальній програмі за програмою кандидатів у майстри спорту мешканки Львівщини завоювали усі призові місця. Львів'янка Каріна Сидорак отримала "золото". "Срібло" здобула Сніжана Ощіпко. А "бронзовою" призеркою змагань стала Христина Погранична. Окрім того, дівчина здобула призові місця у фіналах програми у вправах з обручем, стрічкою та з булавами.

У групових вправах з 3 обручами та 2 парами булав серед майстрів спорту збірна Львівщини виборола 3 місце.