Марш жіночої солідарності у Харкові: організатори просять дотримуватися карантину

Марш жіночої солідарності у Харкові: організатори просять дотримуватися карантину

Марш жіночої солідарності у Харкові: організатори просять дотримуватися карантину
Суспільне Харків

8 березня у Харкові вшосте відбудеться "Марш жіночої солідарності". Учасників просять дотримуватись соціальної дистанції та бути в масках.

Цього року Марш присвячений борчиням з пандемією, розповіла в ефірі "Українського радіо Харків" координаторка волонтерів "Маршу жіночої солідарності" Станіслава Петлиця.

"Ми виходимо на підтримку і для того, щоб показати, що ми солідарні з борчинями з пандемією. Згідно статистики за 2018 рік, у сфері охорони здоров'я в Україні жінки становлять 82% від загальної кількості працівників", — сказала Петлиця.

Організатори сподіваються, що людей на Марші буде не менше, ніж торік. На кількість охочих приєднатися може вплинути карантин.

"Минулого року було близько 800 людей. Цього року не знаємо точну кількість, бо розуміємо, що люди можуть не прийти на марш, тому що бояться карантинних обмежень. Але будемо дотримуватись соціальної дистанції, наполягатимемо, щоб усі були в масках", — зазначила членкиня ГО "Сфера", менеджерка проєкту "Марш жіночої солідарності" Анастасія Попова.

Марш охоронятиме поліція. За словами Попової, з силовиками мають порозуміння.

"Поліція уже зв'язувалась з нами, бо ми подавали заяви-повідомлення до міськради та поліції. Але вони не кажуть нам, скільки саме буде поліції, кажуть: "Все буде добре, не турбуйтеся", — розповіла Попова.

Початок заходу о 14:00 8 березня. Маршрут ходи: вул. Сумська (Палац дитячої творчості) — майдан Конституції.

Що відомо

  • Марш відкриє програму "Тижнів жіночої солідарності" — соціально-освітнього проєкту, присвяченого розвитку руху жінок за свої права та свободи. Впродовж місяця заплановані дискусії, лекції, дискусії, кінопокази.
Читайте також: Квіти, подорож, вечеря. КМІС провів опитування до 8 березня без згадки про захист прав
На початок