Запис до електронної черги для вакцинації стане доступним з 1 березня — МОЗ

Запис до електронної черги для вакцинації стане доступним з 1 березня — МОЗ

Запис до електронної черги для вакцинації стане доступним з 1 березня — МОЗ
. УНІАН

З 1 березня Міністерство охорони здоров'я відкриє можливість запису до електронної черги вакцинації проти COVID-19 у застосунку на та порталі "Дія".

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ярослав Кучер.

"Міністерство охорони здоров'я спільно з міністерство цифрової трансформації збільшили кількість послуг, які громадянин може отримати у смартфоні або з комп'ютера, не виходячи з дому. Зокрема, створили послугу "запис до листа очікування вакцинації проти COVID-19", — розповів Кучер.

За словами заступника міністра, запис у лист очкування вакцинації буде можливий на порталі та застосунку "Дія", а також через контакт-центр МОЗ. Послуга буде доступна для громадян України, які не входять до пріоритетних груп вакцинації.

"Кожен охочий віком від 18 до 59 років матиме змогу з 1 березня потрапити до списку очікування. Коли згідно з дорожньою картою вакцинації настане відповідний етап, громадянам в електронній черзі запропонують записатися до пункту щеплення, обравши конкретне місце, час та дату вакцинації", — пояснив Кучер.

Раніше віцепрем'єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що онлайн-система для реєстрації в чергу на вакцинацію повністю готова до роботи та буде запущена в березні.

Що відомо

  • Перша партія вакцини проти коронавірусу Covishield виробника Serum Institute India прибуде в Україну 23 лютого.
  • В Україні створять онлайн-карту, де можна буде відстежити попит на вакцину від коронавірусу в різних регіонах країни, а заявки на щеплення можна буде подавати через портал "Дія".
На початок