У Німеччині вакцина AstraZeneca пролежує на складах. У чому справа

У Німеччині вакцина AstraZeneca пролежує на складах. У чому справа

У Німеччині вакцина AstraZeneca пролежує на складах. У чому справа
. АР

У Німеччині від вакцини AstraZeneca відмовляються багато людей із пріоритетних груп через сумніви в його ефективності. У зв’язку з цим прем’єри декількох федеральних земель пропонують зробити препарати доступними для всіх охочих.

Як повідомляє видання Spiegel, у зв’язку з кількістю відмов від щеплення в країні зростають побоювання, що ці дози пролежуватимуть на складах в той час, як інші люди продовжують чекати своєї черги. Зазначається, що станом на 27 лютого в Німеччині було введено майже 364 тисяч доз вакцини з отриманих 1,45 мільйона доз. Тому прем’єр Баварії Маркус Зьодер запропонував дозволили використовувати препарати для вакцинації усіх охочих.

"Жоден флакон вакцини не має пролежувати чи бути викинутим, тому що кожна вакцинована людина отримує захист для себе та для усіх", – сказав він.

З аналогічними закликами виступили прем’єр землі Баден-Вюртемберг Вінфрід Кречманн та прем’єр Саксонії Міхаель Кречмер. Своєю чергою, очільник німецької комісії з вакцинації Томас Мертенс заявив, що незабаром у країні оновлять рекомендації щодо використання вакцини Oxford/AstraZeneca і дозволять робити нею щеплення людям, старшим за 65 років, передає Financial Time. Раніше постійна комісія з вакцинації рекомендувала не вакцинувати цим препаратом людей похилого віку через відсутність досліджень щодо його ефективності для цієї вікової групи.

Що відомо

  • МОЗ Канади затвердило використання вакцини від COVID-19 виробництва компанії AstraZeneca.
  • Медична рада Польщі рекомендувала вакцину AstraZeneca людям до 69 років.
  • Болгарія звинуватила виробників AstraZeneca у зриві кампанії масової вакцинації.
  • Уряд Німеччини вирішив продовжити локдаун до 7 березня. Однак школи та перукарні можуть відкритись раніше.
  • Німеччина закупила новий препарат на основі антитіл для лікування хворих на коронавірусну інфекцію, які свого часу допомогли 45-му президентові США Дональду Трампу подолати COVID-19.
На початок