Канада затвердила вакцину AstraZeneca

Канада затвердила вакцину AstraZeneca

Канада затвердила вакцину AstraZeneca
Вакцина АstraZeneca, фото: AP

Міністерство охорони здоров’я Канади затвердило використання вакцини від COVID-19 виробництва біотехнологічної компанії AstraZeneca.

Як повідомляє CBS, медичні чиновники Канаді ухвалили відповідне рішення уранці 26 лютого після вивчення заявленого препарату від AstraZeneca та Оксфордського університету на предмет безпечності та ефективності

"Вакцина AstraZeneca від COVID-19 призначена для активної імунізації осіб у віці 18 років і старше з метою профілактики коронавірусного захворювання", – зазначили вони.

При цьому канадський регулятор оцінив ефективність вакцини у 62,1%. Також медичні спеціалісти заявили, що препарат не має серйозних побічних ефектів, а учасники випробувань перенесли щеплення добре.

Загалом Канада замовила 20 мільйонів доз вакцини AstraZeneca. Раніше Міністерство охорони здоров'я Канади схвалило вакцини Pfizer і Moderna, які вже застосовуються у країні.

Що відомо

  • Медична рада Польщі рекомендувала вакцину AstraZeneca людям до 69 років
  • 24 лютого в Україні розпочалася перша хвиля національної програми вакцинації проти COVID-19. О 7 ранку перші партії вакцини AstraZeneca (Covishield) виробництва індійського підприємства Serum Institute вирушили в регіони України.
  • Вакцину Oxford/AstraZeneca (Covishield) було зареєстровано для екстреного використання в Україні 23 лютого.
  • 21 лютого міністр охорони здоров’я Максим Степанов проконтролював відвантаження першої партії в 500 тисяч вакцин AstraZeneca (CoviShield) із заводу-виробника в індійському місті Пуне.
  • Міністерство охорони здоров'я розробило інтерактивну карту з пунктами безкоштовного тестування на COVID-19.
  • У Міністерстві охороні здоров'я сформували поіменні списки медичних працівників, які підпадають під першу чергу вакцинації проти COVID-19. Зокрема, першими щепитимуть членів мобільних бригад.
На початок