"Досить брехати": у центрі Черкас на підтримку Сергія Стерненка відбулася акція

"Досить брехати": у центрі Черкас на підтримку Сергія Стерненка відбулася акція

"Досить брехати": у центрі Черкас на підтримку Сергія Стерненка відбулася акція
Колаж Суспільне Черкаси, фото Дарія Шевченко

На Соборну площу у Черкасах вийшло п'ятнадцятеро людей, щоб висловити свою думку з приводу суду над Сергієм Стерненком. Про це повідомила власна кореспондентка Суспільного.

У руках черкасці тримали власноруч зроблені плакати.

Як розповіла у коментарі Суспільному черкащанка Надія, вона прийшла на площу тому, що побачила, як вчора (26 лютого - ред.) свою позицію під стінами ОДА висловили студенти та учні з Черкас:

"Я побачила, що діти вийшли з плакатами, а у мене на душі також накочилося негативне ставлення до суддів. Останньою краплею стало ув'язнення Сергія Стерненка. Ось я написала: "Досить брехати" і вийшла сюди. Люди проходили повз і підтримали мене також".

У Черкасах відбулася акція на підтримку Стерненка
Суспільне Черкаси - Дарія Шевченко

"Я долучилася до акції тому що я бачу несправедливість наших судів. Без доказів судять усіх патріотів, які боролися за Україну", - зауважила Надія Толчинська

Акція тривала протягом години.

Що відомо

  • 23 лютого Приморський районний суд Одеси ув'язнив на 7 років та 3 місяці ексочільника одеського осередку "Правого сектору" Сергія Стерненка та його соратника Руслана Демчука. Також суд вирішив конфіскувати половину майна, яке належить засудженим.
  • Під будівлею Приморського районного суду люди блокували автомобілі поліції, в одному з яких Сергія Стерненка мали перевезти до слідчого ізолятору. Було чути вибухи, люди блокували автівки поліції, під судом сталися сутички.
  • Сергій Стерненко заявив, що телефонував президенту Володимиру Зеленському із зали суду.
  • Того ж дня в Одесі, Харкові, Луцьку, Сумах, Чернівцях, Житомирі, Львові, Полтаві, Кропивницькому, Дніпрі, Львові та Києві відбулися акції протесту.

Читайте також

На початок