Ляшко сказав, які області можуть потрапити до "червоної" карантинної зони

Ляшко сказав, які області можуть потрапити до "червоної" карантинної зони

Ляшко сказав, які області можуть потрапити до "червоної" карантинної зони
Associated Press

Сім областей України можуть включити до "червоної" карантинної зони через поширення коронавірусу. Їм загрожують карантинні обмеження, які діяли під час січневого локдауну.

Про це повідомив у Facebook головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко за результатами засідання з Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За його даними, йдеться про Вінницьку, Донецьку, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку, Луганську і Тернопільську області, які наразі перебувають у "помаранчевій" зоні.

"Тобто ці області потенційно також можуть найближчими днями бути переведені в "червоний" рівень", — зазначив Ляшко.

Він також повідомив, що з 1 березня Чернівецька область перебуватиме у "червоній" зоні. Головний санлікар нагадав, що підставами для запровадження "червого" рівня є:

  • рівень госпіталізацій протягом останніх 3 днів на 100 тисяч населення перевищує цільовий показник у 60 осіб на 100 тисяч населення;
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування протягом останніх 7 днів перевищує цільовий показник у 20%.

Що відомо

  • Укрзалізниця повідомила про призупинення продажу квитків на поїзди до Прикарпаття через потрапляння регіону до "червоної" карантинної зони.
  • Станом на 27 лютого в Україні підтвердили 8 172 нових випадків COVID-19.
  • В Україні 24 лютого розпочалася кампанія з вакцинації населення проти COVID-19. За день першу дозу вакцини отримали майже 160 людей.
  • Першим в Україні вакцину проти COVID-19 отримав лікар з ковідного відділення Черкаської обласної лікарні Євген Горенко.
  • Міністерство охорони здоров'я оновило список країн "червоної" та "зеленої" карантинних зон. Зі списку країн "червоної" зони прибрали десять країн, зокрема Грузію.
На початок