МОЗ додало десять країн у "зелену" зону. Куди можна летіти

МОЗ додало десять країн у "зелену" зону. Куди можна летіти

МОЗ додало десять країн у "зелену" зону. Куди можна летіти
. Ілюстративне фото, Unsplash

Міністерство охорони здоров'я оновило список країн "червоної" та "зеленої" карантинних зон через поширення COVID-19. Зі списку країн "червоної" зони прибрали десять країн, зокрема Грузію.

За даними МОЗ, у порівнянні з попереднім тижнем, "червоною" була 71 країна. Так, "зеленими" стали: Швейцарія, Грузія, Колумбія, Кіпр, Румунія, Болівія, Болгарія, Ботсвана, Малайзія, Російська Федерація. Станом на 26 лютого українцям можна повертатися зі 133 країн без обов'язкового тесту та проходження самоізоляції.

Водночас у "червоній" зоні залишаються Чехія, Чорногорія, Естонія, Ізраїль, США, ОАЕ, Франція, Великобританія, Італія, Іспанія, Польща, Литва, Латвія, Словенія, Словаччина та інші.

Якщо людина прибуває в Україну з країн "зеленої зони", то не потрібно знаходитися на самоізоляції впродовж двох тижнів. Натомість з "червоної зони" карантин потрібен, достроково припинити який можна лише за наявності негативного ПЛР-тесту. При цьому можна привезти тест з собою, але він має бути зроблено не раніше, ніж за 72 години до приїзду.

Що відомо

  • 19 лютого Міністерство охорони здоров’я востаннє оновлювало список країн "червоної" та "зеленої" карантинних зон. Зокрема тоді зі списку країн "червоної" зони прибрали три.
На початок