У 5 дітей з 37 садочка Тернополя підтвердили норовірусну інфекцію

У 5 дітей з 37 садочка Тернополя підтвердили норовірусну інфекцію

У 5 дітей з 37 садочка Тернополя підтвердили норовірусну інфекцію
Суспільне Тернопіль

У 5 дітей з 37 садочка Тернополя підтвердили норовірусну інфекцію. Про це розповів епідеміолог обласного лабораторного центру Володимир Паничев.

За його словами, зараз перевіряють, чи заразились ним інші 11 дітей, в яких виявили кишкову інфекцію.

“Думаю, що і в решти діток після детального обстеження буде виявлений теж норовірус. Нагадаю, що норовірусна хвороба ще називається зимовою блювотною хворобою. У нас є підозра стосовно одного харчового продукту. Є всі підстави вважати, що він був недостатньо термічно оброблений. У складі цього продукту фігурують овочі”, - каже Паничев.

Нагадаємо, це третій спалах кишкової інфекції в дитсадках області за два тижні.

18 лютого кишкову інфекцію зафіксували в Тернопільському дитячому садку №10. Її спричинив ротавірус. Захворювання підтвердили в 11 дітей. Зараз усі діти лікуються амбулаторно. Про це розповіла завідувачка садка Жанна Шкварок.

Також 20 лютого кишкову інфекцію виявили в дитячому садку в селі Джурин Чортківського району. Там через норовірус захворіли 9 дітей. Зараз в селі хворіють 13 осіб, окрім дошкільнят заразилися члени їхніх сімей. Про це розповів Володимир Паничев. За його словами, епідеміологи вважають, що норовірусна інфекція була в салаті з буряка, який подавали в садочку.

Що відомо

  • Ще одного вихованця 37 садка Тернополя госпіталізували з кишковою інфекцією.
На початок