Другий день вакцинації на Рівненщині: кого і скільки щепили

Другий день вакцинації на Рівненщині: кого і скільки щепили

Другий день вакцинації на Рівненщині: кого і скільки щепили
Рівненська ОДА

На Рівненщині продовжують щеплювати від коронавірусу людей, які потрапили в перший етап вакцинації. Протягом дня, 26-го лютого, мають вакцинувати вісім десятків співробітників, повідомили у Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги.

На Рівненщині продовжується добровільна вакцинація від COVID-19. Станом на 15:00 п'ятниці, 26-го лютого, у Рівному вакцинували 30 медиків Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги.

Водіям, фельдшерам та лікарям "екстренки" вкололи вакцину Oxford/AstraZeneca (Covishield), яку доставили місту напередодні.

Другий день вакцинації на Рівненщині: щепили 30 працівників екстреної медичної допомоги
Рівненська ОДА
"Всього виявили бажання щепитися не першому етапі близько 300 співробітників. У області налічується близько 1200 співробітників екстреної медичної допомоги, з яких 1100 – виїздних. Категоричних відмов не було", розповів Суспільному головний лікар Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги Андрій Бортнік.

Очільник додав, що щеплення відбувається відповідно до дорожньої карти, яку розробило МОЗ України.

Другий день вакцинації на Рівненщині: щепили 30 працівників екстреної медичної допомоги
Рівненська ОДА

У пресслужбі Рівненської ОДА зазначили, що цього дня вакцинацію проводять також в обласній дитячій лікарні, Рівненській міській лікарні №2 та Рівненському обласному лабораторному центрі.

Щеплюють медиків працівники мобільної бригади ЦПМСД Рівненського району, яка пройшла навчання. З понеділка, першого березня, навчання пройдуть ще вісім мобільних бригад.

Що відомо

  • В ніч проти 25-го лютого на Рівненщину надійшло 17 100 доз вакцини проти COVID виробництва Oxford/AstraZeneca (Covishield). Її закупили за державний кошт. Вона передбачає введення два рази з певним проміжком часу.
  • Добровільна вакцинація від коронавірусу на Рівненщині стартувала у четвер, 25-го лютого. Першою вакцинованою на Рівненщині стала медсестра кардіологічного відділення центральної міської лікарні Рівного Тетяна Васечко.
  • Першими вакцинують медиків, які працюють із ковідними хворими та медиків мобільних бригад. Далі щеплення отримають працівники лабораторій, які діагностують COVID, а також екстреної медичної допомоги.
  • В перший етап імунізації також підпадають працівники та підопічні соціальних закладів для людей похилого віку.
На початок