"Це зовсім не боляче". Королева Британії розповіла про досвід вакцинації

"Це зовсім не боляче". Королева Британії розповіла про досвід вакцинації

"Це зовсім не боляче". Королева Британії розповіла про досвід вакцинації
The Royal Family Twitter

Королева Великої Британії Єлизавета II розповіла про свій досвід вакцинації та закликала британців долучатися до вакцинації та "думати про інших", передає BBC.

Про це вона розповіла під час відеодзвінка з керівниками охорони здоров'я, які доставляють вакцину по всій Великобританії.

"Наскільки я розумію, це було абсолютно нешкідливо. Це було дуже швидко, і я отримала багато листів від людей, які були дуже здивовані тим, наскільки легко було отримати вакцину", – розповіла Єлизавета.

Окрім цього королева додала: "Це зовсім не боляче".

Водночас королева закликала британців "думати про інших людей, а не про себе" і не відмовлятися від щеплення проти COVID-19.

Уряд Британії повідомив, що 11-15% людей не погоджуються на вакцинацію чи мають побоювання з цього приводу. За даними дослідження, найбільше побоювань щодо вакцинації виникає в етнічних меншин, а також було виявлено відмінності в довірі щодо вакцини між біднішими та заможними районами.

Окрім цього королева високо оцінила швидкість та ефективність розповсюдження вакцини в Англії, Шотландії, Уельсі та Північній Ірландії, оскільки понад 18 мільйонів людей отримали першу дозу. Вона попросила офіційних осіб, які курують програму вакцинації "продовжувати у тому ж дусі".

94-річна королева та її чоловік 99-річний герцог Единбурзький отримали щеплення проти COVID-19 у січні 2021 року.

Що відомо

  • У листопаді 2020 року 94-річна королева Великої Британії Єлизавета II вперше з'явилась на публіці у медичній масці за весь час пандемії.
  • Герцогиня Сассекська Меган Маркл та британський принц Гаррі оголосили, що чекають на другу дитину.
  • Принц Уельський Чарльз і герцогиня Корнуольська Камілла отримали першу дозу вакцини проти коронавірусу.
  • Букінгемський палац заявив, що 99-річний чоловік королеви Великої Британії герцог Единбурзький принц Філіп лікується від інфекції й не залишить лікарню протягом ще кількох днів.
На початок