Королева Єлизавета II вперше з'явилась на публіці у масці

Королева Єлизавета II вперше з'явилась на публіці у масці

Королева Єлизавета II вперше з'явилась на публіці у масці
. AP

94-річна королева Великої Британії Єлизавета II вперше з'явилась на публіці у медичній масці за весь час пандемії.

Як пише CNN, королева була у чорній масці під час пам'ятної церемонії в Лондоні на початку тижня. Захід був проведений у Вестмінстерському абатстві напередодні Воскресіння пам'яті 11 листопада, у день, коли Велика Британії віддає данину пам'яті загиблим на війні.

Єлизавета II
Єлизавета II. AP
Читайте також: "Королівська служба розповіла, як переходять на зимовий час у палацах Єлизавети"

"На цьому тижні королева відзначила сторіччя від дня поховання Невідомого воїна в Вестмінстерському абатстві як особисту даниниу перед Воскресінням пам'яті", — йдеться в заяві Букінгемського палацу.

Єлизавета II
Єлизавета II. AP

Чорна маска з білою окантовкою була зроблена Анжелою Келлі, особистою радницею і кураторкою королеви, яка розробляє багато нарядів монархині.

Єлизавета II
Єлизавета II. AP

Могила Невідомого воїна — місце упокоєння невпізнаного британського солдата, який загинув у Першій світовій війні. Це місце стало символом національного трауру після війни і відтоді зберегло своє пам'ятне значення.

Єлизавета II
Єлизавета II. AP
Читайте також: Парад на карантині. У Британії скромно відзначили день народження королеви

Що відомо

  • 94-річна королева Великої Британії Єлизавета II 15 жовтня провела свій перший публічний захід від березня, з'явившись на публіці без маски. Таке рішення королева ухвалила після консультації зі своїми лікарями.
  • Раніше 94-річну королеву Великої Британії Єлизавету ІІ сфотографували верхи у парку Віндзорського замку. Це стало її першою появою на публіці від моменту запровадження карантинних обмежень у країні задля стримання поширення епідемії коронавірусу.
  • Раніше у спеціальному зверненні королева Єлизавета II закликала британців до самодисципліни і рішучості. Послання Її Величності транслювалося на ТБ та у соцмережах.
  • Королева Єлизавета II вперше за історію правління скасувала салют на честь свого дня народження, бо вважає, що за нинішніх обставин він є недоречним.
  • 30 березня 71-річний принц Чарльз вийшов із самоізоляції за тиждень після того, як у нього діагностували коронавірус.
  • Онука Єлизавети II принцеса Йоркська Беатріс оприлюднила фото зі свого весілля з майновим магнатом Едоардо Мапеллі Моцці. Про це повідомляє Букінгемський палац.
  • Під час офіційного візиту до Великої Британії президент Володимир Зеленський та його дружина зустрілися з герцогом та герцогинею Кембриджськими Вільямом і Кейт.
На початок